Search
English
All Categories
  Menu Close

  Kids Earings

  همانطور که درمتون قبلی اشاره کردیم، استفاده از گوشواره برای زینت بخشیدن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین برای کودکان نیز استفاده از این زیورآلات زیبا مورد توجه است. با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این نوع گوشواره مطالعه کنید.

  چه گوشواره بچگانه‌ای را برای فرزندمان تهیه کنیم؟

  یکی از شیرین‌ترین تصمیمات برای فرزند خود، سوراخ کردن گوش دختر دلبندتان است که با درد اندکی نیز همراه است، برای انتخاب گوشواره‌ای که برای گوش دخترک شما مناسب باشد یکی از مهم‌ترین تصمیمات است. زیرا اگر انتخاب اشتباهی صورت گیرد، باعث ایجاد شرایط نامناسبی برای گوش فرزند دلبندتان خواهد شد. زمانی که تصمیم به استفاده از گوشواره برای کودکتان را گرفتید، استفاده از گوشواره حلقه‌ای یا آویز اصلاً مناسب نیست. باید دقت کنید تا از یک گوشواره کوچک استفاده کنید، گوشواره میخی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای این عمل است. استفاده از گوشواره باید به گونه‌ای باشد تا باعث ایجاد عفونت در گوش دختر شما نشود، طلا بهترین انتخاب است. اما باید به این نکته نیز توجه کنید که این گوشواره از عیار بالایی برخوردار نباشد. یک گوشواره سبک و ساده برای این کار مناسب است.

  گوشواره طلا| گوشواره بچگانه| انواع گوشواره

  همچنین اگر بانوی کوچک شما از رنج سنی 2 تا 9 سال می‌باشد، استفاده از گوشواره حلقه‌ای کوچک بسیار مناسب است. اگر شما از طلا برای گوشواره بچگانه استفاده می‌کنید، مطمین باشید تا از مقدار و درصد بیشتری از این گوشواره طلا باشد. اگر از گوشواره میخی استفاده می‌کنید دقت کنید تا قفل آن خیلی سفت نباشد تا باعث ایجاد زخم شود، استفاده از گوشواره فرانسوی نیز توصیه می‌شود. اگر کودک شما 3 سال است گوشواره حلقه‌ای حتما باید از سایز کوچکی برخوردار باشد.امید است با مطالعه این متن به این نکته پی برده باشید که استفاده از گوشواره سنگین برای گوش فرزند شما مناسب نمی‌باشد البته گوشواره نگیندار نیز گزینه مناسبی است اگر از جنس طلا باشد یا آلیاژی مطمین که پوست فرزند دلبندتان به آن حساس نباشد.