Search
English
All Categories
  Menu Close

  Kids Golden Set

  سرویس طلا بچگانه از آن دسته از زیوآلاتی است که باید برای آن دقت زیادی به خرج دهید. به این شکل است که می‌توانید زیبایی دختر دلبندتان را چند برابر کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با چگونگی خرید طلای مورد نظر برای فرزند خود آشنا شوید.

  چه سرویس طلایی را برای دخترم تهیه کنم؟

  همانطور که در بحث‌های قبلی به این موضوع اشاره کرده بودیم، برای آن که بتوانید از حساسیت‌های وارده بر پوست کودک خود جلوگیری کنید باید این ویژگی از پوست کودک خود را بشناسید.

  اینکه پوست دختر شما به طلا حساسیت دارد یا خیر؛ موضوع بعدی که اهمیت پیدا می‌کند این است که چه عیاری از طلا را برای سرویس

  سرویس طلای کودک

  طلا انتخاب کنیم؟

  همانطور که می‌دانید گوش فرزندان به طلای سنگین حساس است و ممکن است باعث آسیب دیدن لاله گوش شود، به این منظور باید توجه داشته باشید که طلایی که انتخاب می‌کنید سبک و در این حال از زیبایی خاصی برخوردار باشد.

  استفاده از سرویس طلا بچگانه برای سنین 3 تا 9 سال بهتر است که زیاد دست و پا گیر نباشد، منظور از استفاده از گوشواره آویز و یا گردنبندهای خیلی ظریف و با اندازه بزرگ بهتر است انتخاب نکنید.

  سرویس طلای بانوی کوچک شما از گردنبند، یک جفت گوشواره و دستبند تهیه خواهد شد که به دلخواه شما می‌توان جای انگشتر و دستبند را با یکدیگر عوض کرد و یا انگشتر متناسب و متشابه با سرویس نیز برای شما تهیه شود.

  استفاده از شخصیت‌های کارتونی جذاب نیز می‌تواند مناسب باشد، استفاده از گوشواره میخی در سرویس طلا انتخاب مناسبی است و باعث ایجاد مزاحمت نمی ‌شود. برای کودکان زیر 3 سال نیز استفاده از یک سرویس ریز نقش نیز می‌‌تواند به زیبایی کودک شما بیفزاید.