Search
English
All Categories
  Menu Close

  Mens Golden Set

  ست مردانه از آن دسته از محصولاتی است که علاوه بر اینکه باعث زیبایی می‌شود، می‌تواند تاثیرات مثبت یا منفی نیز بر روی آقایان ایجاد کند.

  قبلا نیز به این مورد اشاره شد که استفاده از برخی فلزات ممکن است بر روی آقایان تاثیرات منفی ایجاد کند. در ادامه قصد داریم تا شما را با چگونگی استفاده از این نوع فلزات زینتی آشنا کنیم.

  آیا استفاده از ست مردانه طلا باعث ایجاد آسیب خواهد شد؟

  یکی از تاثیرات منفی استفاده از طلا توسط آقایون این است که گلبول‌های قرمز آنها تحت تاثیر طلا نمی‌توانند خوب جریان پیدا کنند و در نتیجه باعث ایجاد سرطان خون در آنها خواهد شد.

  مشکل دیگری که ایجاد می‌شود این است که در مردان باعث کم خونی خواهد شد زیرا تعداد گلبول‌های سفید آقایان از خانم‌ها بیشتر است و طلا باعث می‌شود تا تعادل بین گلبول‌ها بهم بخورد.

  اما در بحث نقره کاملا بر عکس طلا است و نقره باعث ایجاد فشار خون و تشدید آن می‌شود در صورتی که طلا باعث کاهش آن خواهد شد.

  ست مردانه

  ست مردانه متشکل از دستبند و گردند است که به دلخواه می‌تواند شامل انگشتر نیز باشد، استفاده از ساعت هم در برخی از ست‌های مردانه رایج است.

  برای اینکه از سلامت خود در حین استفاده از فلزی مطمین باشید توصیه می‌کنیم که در استفاده از این فلزات زیاده‌روی نکنید. نقره می‌تواند در کنار این باعث فشار خون شود، همزمان 650 میکروب را نیز از بین ببرد.

  استفاده از نقره برای آقایان یک انتخاب هوشمندانه است یکی از دلایل آن هم استفاده به صورت طولانی مدت است اما طلا اینطور نیست، این فلز گرانبها باعث می‌شود تا اشعه‌های تولید شده توسط آن بر روی هورمون‌های مردانه تاثیر بگذارند.

  به طور کلی اگر به دنبال ست مردانه هستید بهترین انتخاب برای شما چیزی است که در کنار زیبایی از سلامتی شما نیز مراقبت کند.