جستجو
فارسی
دسته بندی ها
  منو بسته

  گردنبند بچگانه

  گردنبند بچگانه، در دسته زیورآلاتی قرار می‌گیرد که باید در تهیه آن حساسیت زیادی به خرج دهید. استفاده از این گردنبند برای کودک دلبندتان باعث می‌شود تا زیبایی خاصی به آن داده شود اما در هنگام تهیه نوع و اندازه آن باید نکات مهمی را رعایت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در اینباره صحبت کنیم.

  گردنبند بچگانه

  چه گردنبندی را برای نوزاد خود انتخاب کنیم؟

  یکی از متداول‌ترین سوالاتی که در جهت تهیه زیورآلات بچگانه پرسیده می‌شود این است که چه فلزی را برای گردنبند کودکان خود تهیه کنیم؟

  بهترین پاسخی که می‌توان برای این سوال در نظر گرفت این است که فلزی را برای کودک خود انتخاب کنید که باعث ایجاد آلرژی و حساسیت‌های پوستی در کودک نشود.بهترین فلزی که در این مورد می‌توانیم به آن اشاره کنیم طلا است؛ زیرا کمتر کسی وجود دارد که به این فلز ارزشمند حساسیت داشته باشد.

  پس سعی کنید به جای استفاده از استیل و هم جنس دیگری از گردنبند بچگانه از طلا و یا نقره که هم از ارزش بالای معنوی و هم خلوص با ارزشی دارند استفاده کنید.موضوع دیگر اندازه مناسبی است که برای گردنبند انتخاب می‌کنید. در این مورد باید خیلی دقت کنید زیرا زیاد کوتاه بودن گردنبند باعث ایجاد آسیب‎ های ناخوشایند می‌شوند و زیاد بلند بودن زنجیر گردنبند نیز ممکن است در اثر کشیدن پاره شود.

  همانطور که می‌دانیم بهترین سن استفاده از زیورآلات برای فرزندان از سه سالگی به بعد است، اما اگر تمام شرایط ایمن را در نظر بگیرید، می‌توانید کودک دلبندتان را از داشتن یک گردنبند زیبا بهره‌مند سازید.بهترین نوع گردنبندی که می‌توانید تهیه ببینید، زنجیرهایی با پلاک‌های ثابت است زیرا این گردنبندها در برابر فشار و نیرو مقاوم‌تر بوده و همچنین از زیبایی بیشتری نیز برخوردارند. طرح‌های عروسکی برای استفاده در پلاک‌های گردنی نیز یک انتخاب مناسب برای گردنبند بچگانه است.

  آموزش بورس
  قالیشویی بابل بابعباس